ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE

‘’ ÇOCUK SINIFLARIMIZDA BAŞARIMIZIN SIRRI  ‘’ EN FAZLA 6 KİŞİLİK GRUPLAR !!!

Erken yaşta dil öğrenmeye başlamak daha doğru bir telaffuza ve daha zengin bir kelime dağarcığına sahip olmayı beraberinde getirir. Bir yabancı dil bilmenin yetmediği günümüz koşullarında, İngilizce problemini erken yaşta çözmek ilerisi için büyük bir avantaj sağlar.
Dialogist Dil Okulu’nda çocuklar için İngilizce dersleri, okullardaki dilbilgisi ağırlıklı eğitimin aksine iletişimi geliştirmeye yönelik aktivitelerle hazırlanmıştır. Çocukların rahat ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmeleri, İngilizce konuşmanın önündeki engelleri kaldırır. Dersler çocukların yaş grubuna uygun olarak oyunlarla, görsel ve işitsel  aktivitelerle zenginleştirilir. Böylece çocuklar için İngilizce öğrenmek eğlenceli ve ilgi çekici bir hale gelir. Öğrencilerimiz, dil öğrenimi için kritik olan bu dönemde öğrendiklerini kalıcı hale getirirler.
Çocuklara İngilizce öğretimi konusunda deneyimli öğretmenler tarafından hazırlanan programlarımız sürekli geliştirilir ve öğrenci ihtiyaçlarına uygun hale getirilir. Öğretmenlerimiz derste öğretici konumunda değil, yönlendirici konumundadırlar. Eğitmenlerimiz öğrenci merkezli bir eğitimi hedeflemektedirler.
Dersler eğitmenlerimiz tarafından düzenli aralıklarla  raporlanır  ve velilere  sunulur.
Dialogist Dil Okulu olarak tek hedefimiz çocuklarımızın gerçek hayata atıldıklarında İngilizce adına bir sıkıntılarının kalmamasını sağlamaktır.
“ EN FAZLA 6 KİŞİLİK SINIFLAR !!!”
Dialogist Dil Okulu olarak tüm çocuk gruplarımızda sınıf mevcudumuzu az sayıda tutuyoruz. Bunun nedeni de, öğretmenin her çocukla ayrı ayrı ilgilenebilmesini ve öğrencinin sınıf ortamında konuşmasını en etkin düzeyde sağlamaktır. Derslerimizde sadece İngilizce konuşuluyor!!!
5-7 YAŞ (Okuma yazma bilmeyen grup)  çocuklarımızın,  oyun – müzik – hikâye ve çeşitli görseller ile dikkat ve ilgisini canlı tutarak yabancı dil temelini oluşturuyoruz.  (Renkler, sayılar, hayvanlar âlemi, tanışma vb. )
8-12 YAŞ İlköğretim öğrencilerimizin önce seviyelerini ve yaşlarını, dikkate alıyoruz. Eğitmenlerimiz tarafından öğrencilerimiz seviyesine ve yaşına uygun olan sınıflara yerleştirilmektedir. Kullandığımız her materyal Avrupa Birliği standartlarına eş değerdir.
13-14 YAŞ TEOG Hazırlık sınıflarımızda bulunan tüm öğrencilerimiz için hedefimiz TEOG sınavında sorumlu oldukları 20 soruya ait tüm konulara, profesyonel düzeyde hâkim olabilmeleridir. TEOG derslerimizde konu anlatımı yanında çok fazla örnek soru çözülerek, öğrencilerin hem bilgisini, hem de test teknikleri konusunda deneyimini üst seviyeye getiriyoruz.
 Tüm bu gruplarımız  için okulumuzda önemli olan, öğrencilerimizin;  mevcudu az olan sınıflarımızda İngilizceyi keyif alarak,  konuşma becerisini geliştirebilmesidir. AB standartlarında hazırlamış olduğumuz kaynaklar ve tecrübeli eğitmen kadromuzla, tamamen kişiye özel eğitim programımızla, en yüksek seviyede başarı hikâyelerine imzamızı atıyoruz.
Her insan öğrenebilir, ama aynı zamanda ve aynı şekilde değil! Her insanın öğrenme şekli ve zamanının farklı olduğu gerçeğinden yola çıkarak, standartlaştırılmış eğitim anlayışlarını ve uygulamalarını doğru bulmuyor ve reddediyoruz!
CocuklarIng-1