SSS

Aslında gramer bilgim gayet iyi. Fakat hiç konuşamıyorum!! Konuşma becerimi nasıl geliştirebilirim?

Öncelikle ‘’NE KADAR KONUŞABİLİYORSAK O KADAR İNGİLİZCE BİLİYORUZ DEMEKTİR’’ Öğrencimizin seviyesini net olarak kendi yaptığımız yazılı ve sözlü sınavla tespit ediyoruz. Eğer öğrencinin gerçekten gramer bilgisi ile speaking (konuşma) becerisi çok farklı ise kendisine özel ihtiyaçanalizini eğitmenlerimiz ile hazırlıyoruz. Konuşma ve kelime yetisini arttırıp, Native speaker (Anadili İngilizce olan ) öğretmenlerimizle programa başlatıyoruz.

Çocuk gruplarında nasıl bir eğitim sistemi takip ediyorsunuz?

Çocuk gruplarında Dialogist Dil Okulu olarak bizler, AB standartlarına uygun kaynaklar takip ediyoruz. Hedefimiz zaten günlük yaşamlarında ders programları yoğun olan çocuklarımızın keyifle bu dili öğrenmelerini sağlamaktır. Derslerimiz haftada tek gün, 2 reel saat (60 dakika)dır. Ders konuları, oyunlu, şarkılarla ve okullarında da öğrenmiş oldukları dersleri de pekiştirici özellikte ve derslerde sadece İngilizce konuşularak işlenir.

Sınıflarınız kaç kişilik?

Okulumuzda tüm gruplar sadece 4-6 kişiliktir. Sınıf mevcudunun az olması öğrencilerimiz konuşma becerilerinin daha hızlı ve aktif gelişmesini sağlıyor. Bu şekilde sıfır seviyeden başlayan bir öğrencimiz 6 ay içinde iletişim kurabilecek duruma geliyor.

TOEFL sınavını geçmek istiyorum? Ne kadar sürede hazırlanabilirim?

Toefl sınavına hazırlanmak için katılımcımızın en az Intermadiate (orta seviye ) olması gerekiyor. Orta seviyeyi speaking , grammer , reading , listening bölümleri dahil olmak üzere tamamlamış öğrencimiziGARANTİLİ 45 saatlik hazırlık programımıza dahil edebiliyoruz. 45 SAATLİK eğitimimizi tamamlamış olan öğrencimiz artık Toefl’dan iyi bir skor alabilecek duruma gelmiştir.

Yurtdışı eğitimleriniz hakkında bilgi alabilir miyim?

İngilizce eğitiminin pekişmesinde Yurtdışı eğitimi çok pekiştirici sağlam bir adımdır. Dialogist Dil Okulu olarak anlaşmalı Yurtdışı okullarımızda tüm programlara yönelik eğitim verilmektedir.

Yabancı Eğitmenleriniz var mı?

Eğitmenlerimizin %80’i native speaker (anadili İngilizce olan)’dır. Beginner ve Elementary seviyelerinde (ilk 2 seviye) deneyimli Türk öğretmenlerimizle, sonrasında yabancı eğitmenlerimizle eğitim planlıyoruz. Başlangıç seviyedeki bir öğrencinin öncelikli olarak bir takım gramer ve temel bilgilerini Türk öğretmenlerle tamamlaması çok daha sağlıklı sonuç doğurur. Pre- Intermediate –Intermediate – Upper- Intermediate ve Advanced seviyelerinde de Native speaker eğitmenlerimizle ilekesin sonuca ulaşılır.

Bu kadar çok dil okulu arasından neden sizi seçelim?

Sınıf mevcutlarımız, ücretsiz telafi derslerimiz ve kişiyle bire bir ilgilenen operasyon danışmanlarımızla birlikte başlangıçtan itibaren söz verdiğimiz sürede istediğiniz seviyeye ulaştırıyoruz. Eğitim kurumu saygınlığımızı koruyoruz!!

Bize ulaşın

Aradığınız cevabı halen bulamadınız mı?